Péče pro děti

 

Péči o dětský chrup by neměl podcenit žádný zodpovědný rodič. V naší dětské zubní ordinaci v Olomouci Vás a Vaše dítě naučíme správné technice čištění zubů. Správná péče v ideálním případě zcela zabrání nebo alespoň minimalizuje možnost vzniku kazu u Vašich dětí. Prevence, resp. proventivní prohlídky v naší dětské zubní ordinaci v Olomouci  pomohou u Vašeho dítěte překonat strach, který souvisí s akutními návštěvami zubní ordinace.

Všem rodičům s malými pacienty doporučujeme navštívit dětskou zubní ordinaci již od prvního roku dítěte. V tomto období se totiž začínají prořezávat první zoubky. Tato návštěva je především preventivní, kdy se rodiče seznámí s péčí o nově prořezané zoubky. Rodiče takto malých pacientů totiž často zapomínají, že i tyto první mléčné zoubky si zaslouží stejnou péči, jako stálé zuby.

Dětský koutek
Péči o dětský chrup v prvních 6-ti letech zabezpečují plně rodiče. Teprve po zhruba 6-tém roce života se malý dětský pacient dokáže zodpovědně postarat o své zoubky. Nicméně i po tomto věku je vhodné, aby rodiče dále  „dočišťovali“ dětský chrup a vyhnuli se tak nepříjemnostem se zanedbanou péčí. Péče o chrup je celoživotní starostí a je třeba aby si každé dítě tuto odpovědnost samo uvědomovalo.

Ordinační doba

PO 8:30 - 15:30
ÚT 8:30 - 15:30
ST 11:00 - 16:30
ČT 8:30 - 15:30
8:30 - 13:30
SO - NE Neordinujeme

Při akutním problému nebo pokud se budete chtít objednat, pište sms na uvedené telef. číslo 775 39 00 39 a my se Vám ozveme.

Objednání

Pro prohlídku zubů se objednejte na

Curaprox

Profesionální péče o Vaše zuby. Švýcarská kvalita. Doporučujeme pro naše pacienty.