Péče pro dospělé

Zubní ordinace MUDr. Lucie Míčková v Olomouci nabízí vysoce kvalitní služby ve stomatologii jak pro dětské, tak i dospělé pacienty. Naše služby pro dospělé pacienty lze obecně rozdělit na služby preventivní, záchovné a estetické stomatologie. Kompletní výčet stomatologických služeb pro dospělé pacienty naleznete zde:

Zubní zákrok

  • Preventivní péče / dentální hygiena
    (komplexní pravidelné prohlídky, panoramatické RTG snímky, osvěta, tzn. vysvětlení jak správně pečovat o své zuby, doporučení vhodných dentálních pomůcek, odstranění zubního kamene, hloubkové odstranění zubního kamene přístrojem Newtron, ošetření bolestivých lézí Ozonem,  apod.)
  • Záchovná a protetická stomatologie
    (léčení onemocnění zubní dřeně, výplně zubů a kořenové výplně,  protetická řešení( tzn. korunky, můstky.)Implantologie-tj. náhrada ztraceného zubu implantátem.
  • Estetická stomatologie (pískování zubů-odstraňování pigmentu, bělení zubů ordinační, bělení zubů domácí, dentální bižuterie apod.

Na žádost a v případě zájmu provádíme u dospělých ošetření v analgo-sedaci  Entonoxem. Má zkušenost je taková ,že po dvou až třech absolvovaných ošetřeních dochází k odbourání  strachu , úzkosti a někdy je možné pokračovat i bez sedace.

 

 

Ordinační doba

PO 8:30 - 15:30
ÚT 8:30 - 15:30
ST 11:00 - 16:30
ČT 8:30 - 15:30
8:30 - 13:30
SO - NE Neordinujeme

Při akutním problému nebo pokud se budete chtít objednat, pište sms na uvedené telef. číslo 775 39 00 39 a my se Vám ozveme.

Objednání

Pro prohlídku zubů se objednejte na

Curaprox

Profesionální péče o Vaše zuby. Švýcarská kvalita. Doporučujeme pro naše pacienty.